Lisování

Lisování

Vy máte jasnou vizi, co chcete vyrábět a my máme vše ostatní k tomu, abychom zvládli dodat i miliony lisovaných dílů ročně. V naší lisovně, která ještě voní novotou, zvládneme vyrobit vše, co si jen zamanete. 

Jak to funguje? 

V roce 2023 jsme naše prostory rozšířili o moderní lisovnu. Na 1 100 m² máme k dispozici hydraulické a mechanické lisy sloužící k odladění vytvořených nástrojů, které u nás vyrábíme. A bez problému zajistíme i kompletní sériovou výrobu. Zvládáme vyrobit široké spektrum produktů – od automobilových součástek po elektroniku – a v případě potřeby pro vás hravě vytvoříme na míru i samotný nástroj. 

A tím ještě nekončíme. Zabýváme se totiž i prototypovým lisováním. Pokud tedy potřebujete menší počet výlisků, jste tu správně. K jejich výrobě používáme jednodušší nástroje, takže je výroba méně nákladná a dokážeme vyrobit třeba jen jednotky kusů.

V našem regimentu strojů nechybí mechanické lisy PEE III 160, LDC 160, LEXN 100C, LEN 63P, LEN 40C a LENR 25A a také hydraulický lis LAGAN 135 - DL. Jejich prostřednictvím vám v krátkem čase zajistíme dodávku výlisků pro sériovou výrobu přesně podle vašich představ.  

Lisování Lisování

S čím můžeme pomoci?

Více než 30 let zkušeností nám dává sebevědomí a vám jistotu, že najdeme to nejlepší řešení. Uděláme maximum pro to, abyste si na konci spolupráce odnášeli dokonalý produkt vyladěný do posledního detailu a také úsměv od ucha k uchu. Stačí nám říct vaši představu a my se postaráme o vše ostatní.

Kontaktujte nás