Reverzní inženýrství / skenování

Reverzní inženýrství / skenování

Vy máte v rukou produkt, který chcete vyrábět a my víme, jak k němu díky našim technologiím vytvořit výrobní dokumentaci. Sice nemáme stroj času, abychom se s vámi vrátili na začátek – na 3D scanu ale dokážeme dokumentaci pro výrobu jednotlivých dílů i celých sestav zhotovit zpětně.

Jak to funguje? 

Díky 3D skenování zdigitalizujeme fyzické kusy ve vysoké přesnosti. Skenujeme dotykově (pomocí 3D souřadnicové stroje) i bezdotykově (pomocí optického skeneru). To nám umožňuje provádět detailní analýzy stávajících komponent nebo systémů a nalézat způsoby, jak je zlepšit. Pomocí reverzního inženýrství a skenování jsme schopni rychle reagovat na měnící se požadavky trhu, dodávat inovativní řešení nebo vám zpětně vytvořit výrobní dokumentaci jednotlivých dílů i sestav.

Reengineering / skenování Reengineering / skenování

Jaké stroje používáme?

Stroj Max. rozměry (pojezdy) X/Y/Z [mm] Přesnost [um]
Souřadnicový měřicí stroj Hexagon GLOBAL Classic 09.15.08 900/1500/800 2,2 + L [mm]/300
Optický skener HandySCAN BLACK|ELITE 50 – 4 000 mm pro všechny osy 20 + 40/m
Profilprojektor Keyence IM-7030 300/200/75 8 + 0,02L [mm]

S čím můžeme pomoci?

Více než 30 let zkušeností nám dává sebevědomí a vám jistotu, že najdeme to nejlepší řešení. Uděláme maximum pro to, abyste si na konci spolupráce odnášeli dokonalý produkt vyladěný do posledního detailu a také úsměv od ucha k uchu. Stačí nám říct vaši představu a my se postaráme o vše ostatní.

Kontaktujte nás